TARİŞ Ta-Ze Kişisel Bakım Ürünleri

TARİŞ Ta-Ze Kişisel Bakım Ürünleri ile

Afrodit’in Güzelliğini Gölgede Bırakın!

Akdenizli kadınların gençlik ve güzellik sırrı, TARİŞ Ta-Ze ile yeniden hayat buldu. TARİŞ’in saf zeytinyağını doğal bitki ve meyve özleriyle buluşturduğu Ta-Ze Kişisel Bakım Ürünleri’nde, şampuandan saç kremine, vücut bakım yağından el kremine, losyondan kolonyaya geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor… Peki siz Afrodit’in güzelliğini gölgede bırakmaya hazır mısınız?

Taris Kisisel Bakim Urunleri

Antik çağdan günümüze, Afrodit’ten Kleopatra’ya kadar, Akdenizli kadınların gençlik ve güzellik sırrını çözen TARİŞ, zeytinyağının en saf halini, doğal bitki ve meyve özleriyle birleştirerek, Ta-Ze Kişisel Bakım Ürünleri’ni yarattı. Doğal güzelliğin sırrını keşfeden kadınlar ise, Ta-Ze’nin şampunını, saç kremini, vücut yağı ve el kremini kullanarak, tepeden tırnağa bir güzellik serüveni başlattı… 

Tüketicilerin genç ve parlak bir cilde, sağlıklı ve gür saçlara kavuşmaları amacıyla üretilen Ta-Ze Kişisel Bakım Ürünleri; Vücut Bakım Yağı, El ve Vücut Kremi, Losyonu, Saç Bakım Yağı, Saç Bakım Kremi ve Şampuan’dan oluşuyor. Lavanta ve Limon Kolonyaları ise, doğal güzelliği çiçeksi bir dokunuşla tamamlamak için tasarlanmış.

TARİŞ Ta-Ze Kişisel Bakım Ürünleri’nin içeriği, yaşlanmayı geciktiren % 100 saf zeytinyağı ile birlikte, doğal bitki ve meyve özlerinden oluşuyor. Ürünlerin içindeki etken maddeler arasında zeytin yaprağı ekstresi, buğday tohumu yağı, çörek otu yağı, kayısı çekirdeği yağı, lavanta ve havuç yağı ile birlikte hücre yenileyici E vitamini ve oleik asit var. Doğanın şifalı bitkileri vücudunuzu ve saçlarınızı nemlendirip yumuşatırken, yıpranmalara karşı da koruyor.

Ve mis gibi kokusuyla TARİŞ’in doğal sabunları da sizi bekliyor. Cildinize ferahlık ve yenilenme hissi verecek ‘’üzüm çekirdekli ve sığlalı’’ zeytinyağı sabunlarını denemeden geçmeyin…

1915’den beri, sofralarda  sağlığı lezzetle buluşturan TARİŞ, artık Ta-Ze Kişisel Bakım Ürünleri ile gençliğin ve doğal güzelliğin kapılarını açıyor. Peki siz, Afrodit’in güzelliğini gölgede bırakmaya hazır mısınız? Öyleyse TARİŞ Ta-Ze İstanbul Suadiye ve İzmir Konak Pier mağazalarına uğramanız ya da ta-ze.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli.

 

Taris magaza

www.ta-ze.com.tr

About the Author

Leave a Reply

*