Tahta Gorsel

Hayatı ve toplumu her yönüyle anlama / algılama çabası + iyi strateji kurmak + iyi haber hikayeleri üretmek. İletişim alanında pointistanbul’u farklılaştıran unsurların başında bunlar gelir...

İşte Bizim Hikayemiz

pointistanbul 2001’de gazetecilik kökenli iki iletişimci Tamer Altunay ve Güler Akdağ tarafından kuruldu. Şirket başlangıçta ağırlıklı olarak; medya iletişimi ve içerik üretiminde yoğunlaştı. Daha sonra kurumsal sosyal sorumluluk yönetimi, stratejik iletişim danışmanlığı, siyasal iletişim, sivil toplum iletişimi, toplumsal sorun yönetimi gibi alanlarda derinleşerek, deneyimlerini zenginleştirdi.

İletişim alanında pointistanbul’u farklılaştıran unsurların başında; stratejik düşünebilme yetisi ve etkin içerik üretimi gelir. pointistanbul gazetecilik mesleğinin bir halkla ilişkiler uzmanından ne bekleyeceğini bilir, buna uygun çözümler oluşturur ve sunar.

İletişimde iyi strateji kurmanın ve iyi haber hikâyeleri üretmenin gücüne inanan pointistanbul 2008’de Türkiye Halkla İlişkiler Derneği 7. Altın Pusula Halkla İlişkiler Yarışması Büyük Ödülü’nü de kazanmıştır.